Kuchyňské vybavení UNOX

„Věřím, že úspěšné podnikání je vědou i vášní,“ řekl Enrico Franzolin, zakladatel značky UNOX, který je jedním z lídrů na trhu a zabývá se výrobou profesionálního gastronomického zařízení. Společnost byla založena v roce 1990 a prvním prezentovaným výrobkem byl konvektomat na pečení zmrazených croissantů a chleba. Společnost UNOX použil technologii AIR.MaxiTM, která zaručuje dokonalou distribuci vzduchu díky užití více ventilátorů. Společnost klade velký význam na pravidelnou a neustálou optimalizaci svých výrobků, které jsou neustále modernizovány a vybaveny novými funkcemi. UNOX používá při výrobě moderní zařízení, které jim umožňuje vyrábět efektivní a stále modernější pece, které jsou vhodné do jakékoliv profesionální kuchyně – v restauraci, baru, jídelně, hotelové kuchyni, pizzerii a v dalších gastronomických zařízení. V současné době má UNOX obchodní oddělení ve 34 zemích. Distribuuje své výrobky až ve 130 zemích.

číst dál >

Konvektomaty UNOX

Nejoblíbenějšími výrobky společnosti UNOX jsou konvektomaty, které jsou k dispozici v mnoha formách a variantách, takže každý může najít optimální řešen pro své gastronomické zařízení. Tyto konvektomaty umožňují efektivní a rychlou přípravu pokrmů pro zákazníky. Jedná se o výrobky, které výrobce doporučuje hotelům, jídelnám a dalšímu profesionálnímu gastronomickému zařízení. Většina výrobků je vybavena intuitivními panely, které umožňují snadné a rychlé ovládání. Čím se tyto pece odlišují je systém AIR.Maxi, který zaručuje dokonalou distribuci vzduchu a tepla uvnitř varné komory. Užití více ventilátorů se zpětným chodem zajišťuje perfektní rovnoměrnost teploty na všech patrech vsunů, v každé gastronádobě. Každý konvektomat je vyroben z nejkvalitnějších materiálů odolných vůči mechanickému poškození, korozi, škodlivým vnějším faktorům a vysoké teplotě, tím nám budou vydrží mnoho, mnoho let. Většina konvektomatů je vybavena systémem Rotor.Klean, který umožňuje automatické čištění, a navíc mají také speciální nadrž na čistící prostředky.

Pekařské pece UNOX

Ve své nabídce má společnost také mnoho pomůcek a příslušenství, které jsou velmi vhodné při každodenní práci v kuchyni. Mezi ně patří mimo jiné: rošty, pečící plechy, hliníkové plechy, rošt na přípravu hranolek nebo podstavec pod pec. V našem obchodě také najdete profesionální mycí prostředky UNOX, které vám pomůžou udržovat konvektomat čistý a v dobrém stavu. Máte-li zájem o pece UNOX nebo jiné výrobky této společnosti, seznamte se s nabídkou v našem obchodě Gastromania.cz.