Vykrajovátka na cukroví

Vykrajovátka na cukroví

V tomto oddělení Vám nabízíme klasická plechová vykrajovátka na cukroví klasckýc tvarů, vyrobená stejnými postupy, jako byla vykrajovátka na cukroví našich babiček – z pocínovaného plechu. Nabízíme ale také moderní nerezová vykrajovátka na cukroví ve vícedílých sadách, ať už v sadě stejného tvaru a rozdílných velikostí, nebo jako mix různých tvarů stejné velikosti.


Moderním trendem je použití dalších nezávadných potravinářských materiálů, jakým je například nylon. Sady plastových vykrajovátek na cukroví v praktické krabičce naleznete také v naší nabídce. Moderní vykrajovátka dokonce jdou ve tvarování cukroví dál a odvážněji, než ta klasická. Přibývají tak geometrické tvary, které k moderní gastronomii bez diskuse patří. Vykrajovátka na cukroví spolu s moderními tvořítky na italské těstoviny patří mezi gastro vybavení moderní kuchyně, moderního kuchaře a progresivní firmy v oblasti gastronomie.

Výrobce
Cena bez DPH
od do
Materiál
Tvar
Barva
Délka
od do
šířka/hloubka
od do
Výška
od do
Průměr
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím