Forma na dezerty – 6x 67x27 mm, 90 ml – Universo 90 | SILIKOMART, Round

36.296.87.0065


  • 450 Kč s DPH 372 Kč bez DPH 436 Kč s DPH 361 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 5 ks nebo více

Informace

výška 27 mm
průměr 67 mm
objem 0.09 l
materiál: silikon

Forma na dezerty – 6x 67x27 mm, 90 ml – Universo 90 | SILIKOMART, Round - Popis produktu

Forma na dezerty Universo vyrábí inovativní italská firmy Silikomart a zaručeně ohromí i ty nejnáročnější zákazníky. Forma je vyrobena z prvotřídního materiálu, díky kterému je odolná, ergonomická a poslouží po mnoho let. Neobvyklý tvar formy se skvěle hodí na dětské oslavy, bankety či honosné slavnosti. Ideální pro cukrárny, kavárny, gastronomické provozovny i do domácností. Forma na dezerty Universo 36.296.87.0065 s 6 hnízdy – 90 ml, o průměru 67 mm, výškou 27 mm (každé), pro vytvoření elegantních a nadčasových tvarů. S trochou představivosti a kreativity vzniknout neobvyklé a originální dezerty, které vyniknou například na banketech, oslavách i v domácnosti amatérských cukrářů, kteří milují stále zdokonalovat své pohoštění.

Forma na dezerty – 6x 67x27 mm, 90 ml – Universo 90 | SILIKOMART, Round - Recenze zákazníků

Forma na dezerty – 6x 67x27 mm, 90 ml – Universo 90 | SILIKOMART, Round - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na dezerty – 6x 67x27 mm, 90 ml – Universo 90 | SILIKOMART, Round - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.