Forma na dorty a moučníky ZUCCOTTO135/1 | SILIKOMART, Torta Flex

27.013.87.0060


  • 357 Kč s DPH 295 Kč bez DPH 342 Kč s DPH 283 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 67 mm
objem 0.654 l
materiál: silikon
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Forma na dorty a moučníky ZUCCOTTO135/1 | SILIKOMART, Torta Flex - Popis produktu

Půlkulatá forma na dorty a moučníky, silikonová Zuccotto135/1 s rozměry 135×67 mm a obsahem 654 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii TortaFlex. Díky formě Zuccotto 135 je možné vytvořit unikátní dort či moučník ve tvaru kupole. V kombinaci s dalšími formami ze série Zuccotto 115, 160 a 180 je možné dosáhnout i několikapatrového půlkulatého dortu. Forma na dorty a moučníky 27.013.87.0098 je ideálním pomocníkem pro domácnost, ale také pro kavárny, cukrárny, jídelny a cateringové firmy. Forma je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje nejlepší výsledky při pečení, krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na dorty a moučníky ZUCCOTTO135/1 | SILIKOMART, Torta Flex - Recenze zákazníků

Forma na dorty a moučníky ZUCCOTTO135/1 | SILIKOMART, Torta Flex - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na dorty a moučníky ZUCCOTTO135/1 | SILIKOMART, Torta Flex - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.