Forma na moučníky, rolády a zmrzlinové kreace BUCHE/1 | SILIKOMART, Buche

27.259.87.0060


 • 627 Kč s DPH 518 Kč bez DPH 608 Kč s DPH 503 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  608 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

délka 250 mm
šířka/hloubka 90 mm
výška 70 mm
objem 1.3 l
materiál: silikon

Forma na moučníky, rolády a zmrzlinové kreace BUCHE/1 | SILIKOMART, Buche - Popis produktu

Podlouhlá půlkulatá forma na moučníky, rolády a zmrzlinové dezerty Buche/1 velikosti 250×90×70 mm a obsahu 1300 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii Buche. Díky této formě je jednoduché vytvořit vynikající moučníky a zmrzlinové rolády. Navíc pomocí výrobku InsertBuche 27.226.87.0060 je ještě možné vyrobit i různé náplně. Forma je ideálním pomocníkem pro domácnost, ale také pro kavárny, cukrárny, jídelny a cateringové firmy. Forma na moučníky, rolády a zmrzlinové dezerty 27.259.87.0060 je vyrobená z velmi kvalitních materiálů. Je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje nejlepší výsledky při pečení, krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky, rolády a zmrzlinové kreace BUCHE/1 | SILIKOMART, Buche - Recenze zákazníků

Forma na moučníky, rolády a zmrzlinové kreace BUCHE/1 | SILIKOMART, Buche - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Forma na moučníky, rolády a zmrzlinové kreace BUCHE/1 | SILIKOMART, Buche - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Forma na moučníky, rolády a zmrzlinové kreace BUCHE/1 | SILIKOMART, Buche

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím