Akce

Forma na moučníky a dezerty TI VOGLIO BENE | SILIKOMART, Curve Flex

25.987.87.0065


  • 1 445 Kč s DPH 1 194 Kč bez DPH 1 402 Kč s DPH 1 158 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

výška 30 mm
objem 0.27 l
materiál: silikon
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Forma na moučníky a dezerty TI VOGLIO BENE | SILIKOMART, Curve Flex - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky, dezerty a zákusky TI Voglio Bene, rozměry 100×100×30 mm, obsah 270 ml (velikost a obsah je uveden pro 1 kus dezertu). Formu vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii CurveFlex. Je ideální k vytvoření 7 moučníků, dezertů či zákusků – ve tvaru srdce na polštářku. Výsledek bude unikátní a nezapomenutelný. Forma je ideálním pomocníkem pro kavárny, cukrárny, různé gastronomické provozovny, cateringové firmy a také pro domácí pečení. Pomocí této formy je možné vytvořit neopakovatelné dezerty, které se budou vyjímat na honosných oslavách, banketech, dětských oslavách a také na Valentýnské párty, svatbě, ke dni žen či oslavě výročí. Sada obsahuje 7 forem k vytvoření polštářků a jednu formu k vytvoření 7 ks srdíček. Forma na moučníky a dezerty 25.987.87.0065 je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dezerty TI VOGLIO BENE | SILIKOMART, Curve Flex - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dezerty TI VOGLIO BENE | SILIKOMART, Curve Flex - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na moučníky a dezerty TI VOGLIO BENE | SILIKOMART, Curve Flex - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím