Akce

Mísa na salát, ovoce z polykarbonátu 5 l | CONTACTO, 5355/300

CONTACTO-5355/300


  • 743 Kč s DPH 614 Kč bez DPH 720 Kč s DPH 596 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 30 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 310 mm
výška 100 mm
objem 5 l
materiál: polykarbonát
prstenec: Ne
úchyty: Ne

Mísa na salát, ovoce z polykarbonátu 5 l | CONTACTO, 5355/300 - Popis produktu

Mísa na salát, ovoce vyrobená z průhledného polykarbonátu, teplotní odolnost od -40°C až +99°C. Možnost dávat do myčky na nádobí, nedávat do mikrovlnné trouby.

Mísa na salát, ovoce z polykarbonátu 5 l | CONTACTO, 5355/300 - Recenze zákazníků

Mísa na salát, ovoce z polykarbonátu 5 l | CONTACTO, 5355/300 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Mísa na salát, ovoce z polykarbonátu 5 l | CONTACTO, 5355/300 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.