Nerezové poklice

Profesionální poklice k hrncům – bohatá nabídka, atraktivní ceny!

Náš sortiment zahrnuje širokou nabídku poklic k hrncům z nerezové oceli a skla k profesionálním hrncům vhodných do gastronomických zařízeních. Jedná se o nenahraditelné příslušenství, které má v kuchyni řadu funkcí. Jsou především skvělou ochranou, protože poskytují účinnou ochranu před znečištěním, které by se mohlo objevit během přípravy jídel. Ideálně se osvědčí i v případě, že je nutné urychlit proces vaření vody, a také pro dušení jídel, která je třeba neustále udržovat ve velmi vysoké teplotě. Naše poklice k hrncům jsou nenahraditelné!

Náš internetový obchod vznikl s cílem oslovit profesionály, kteří hledají inovativní řešení do své kuchyně. Naše výrobky jsou trvanlivé, odolné a splňují všechny normy, takže mohou přijít do přímého kontaktu se surovinami a potravinami. Vždy sázíme na naše zákazníky a už několik desítek let tvoříme českou gastronomii.

Výrobce
Cena bez DPH
od do
Povrch
Materiál
Průměr
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím