Akce

Pánev s teflonovým povrchem Ø 260 mm | HENDI, Platinum Professional

621127


 • 1 355 Kč s DPH 1 120 Kč bez DPH 1 152 Kč s DPH 952 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  1 152 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 260 mm
výška 52 mm
tvar: kulatý
indukce: Ano
povrch: hladký

Pánev s teflonovým povrchem Ø 260 mm | HENDI, Platinum Professional - Popis produktu

Pánev s teflonovým povrchem je vyrobena z přírodních materiálů a energeticky úsporných vlastností. Má vysokou tepelnou odolnost až do 400 ° C, 150 ° C vyšší, než je odpor v misce s tradiční antiadhezním povlakem. Hladký, velmi tvrdý povrch s vysokou odolností proti oděru. Minimální množství tuku je dost, aby si perfektní skóre na smažení a světle šedé, lesklé povrchové barvy snadno vidět olej nebo máslo.

Pánev s teflonovým povrchem Ø 260 mm | HENDI, Platinum Professional - Recenze zákazníků

Pánev s teflonovým povrchem Ø 260 mm | HENDI, Platinum Professional - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Pánev s teflonovým povrchem Ø 260 mm | HENDI, Platinum Professional - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Pánev s teflonovým povrchem Ø 260 mm | HENDI, Platinum Professional

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím