Akce

Pánev univerzální litinová ocel, 180 mm | HENDI, 628638

628638


  • 846 Kč s DPH 699 Kč bez DPH 825 Kč s DPH 682 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 240 mm
výška 45 mm
materiál: nerezová ocel
tvar: kulatý
indukce: Ano

Pánev univerzální litinová ocel, 180 mm | HENDI, 628638 - Popis produktu

Pánev univerzální litinová ocel. Šéfkuchaři mají tuto pánev velice oblíbenou. Jednoduchost, kvalita, spolehlivost a všestrannost jsou vlastností, které ocení každý. Vhodná pro všechny typy sporáků včetně indukčních. Průměr dna: 18 cm, vnější průměr: 24 cm.

Pánev univerzální litinová ocel, 180 mm | HENDI, 628638 - Recenze zákazníků

Pánev univerzální litinová ocel, 180 mm | HENDI, 628638 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Pánev univerzální litinová ocel, 180 mm | HENDI, 628638 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím