Výrobníky kostkového ledu

Výrobníky ledu

V tomto oddělení najdete výrobníky ledu v opravdu široké škále velikostí, tvarů a výkonu. Led má v gastronomii řadu různých použití, od přípravy samotných pokrmů přes přídavek do drinků až po vystavování čerstvých potravin v chladících pultech (velmi populární zejména u chlazených ryb). Výrobníky ledu v naší nabídce se dělí podle několika kritérií. Pokud máte o výrobník ledu zájem, ten pravý u nás téměř stoprocentně najdete. Je potřeba si ale specifikovat svoje požadavky.

Výroba ledu – profesionální výrobníky ledových kostek

Jen stěží si lze představit moderní, dobře fungující bar bez výkonného zařízení na výrobu ledu. Ledové kostky se používají do většiny nápojů, ať už to jsou šťávy, míchané koktejly, alkoholické drinky a podobně. Používají se také pro naplnění nádob při podávání šampaňského nebo vína. Proto, ať už se jedná o bary, cluby, diskotéky nebo třeba hotely, restaurace a jiné gastronomické provozovny – potřeba ledových kostek bude vždy výrazná, bez ohledu na roční období. Pro takové provozovny jsou ideální profesionální výrobníky ledových kostek nebo ledové tříště, díky kterým lze mít k dispozici potřebné množství ledu bez dlouhé časové prodlevy.

Výrobce
Cena bez DPH
od do
Materiál
Délka
od do
šířka/hloubka
od do
Výška
od do
Objem zasobníku
od do
Příkon
od do
Výkon
od do
Váha kostky ledu
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím