Výrobníky kostkového ledu

Výrobníky ledu

V tomto oddělení najdete výrobníky ledu v opravdu široké škále velikostí, tvarů a výkonu. Led má v gastronomii řadu různých použití, od přípravy samotných pokrmů přes přídavek do drinků až po vystavování čerstvých potravin v chladících pultech (velmi populární zejména u chlazených ryb). Výrobníky ledu v naší nabídce se dělí podle několika kritérií. Pokud máte o výrobník ledu zájem, ten pravý u nás téměř stoprocentně najdete. Je potřeba si ale specifikovat svoje požadavky.


Výrobníky ledu se zásobníkem a bez


Na prvním místě je nutné si promyslet, v jakém režimu budeme led vyrábět a jestli potřebujeme zásobník. Z velké spousty výrobníků můžete vybrat výrobníky ledu se zásobníkem a bez zásobníku.


Výrobce


Pro mnoho lidí je značka důležitým rozhodovacím kritériem. Máte s některou z našich značek již dobré zkušenosti? Není divu, prodáváme zboží špičkových výrobců. V naší nabídce najdete výrobníky ledu Stalgast, Brema Ice Makers, Edesa, NTF a Bartscher.


Výrobníky ledu a chlazení


Možnosti, na jakém principu výrobník ledu může fungovat, jsou v naší nabídce dvě: Chladícím médiem je voda nebo vzduch. Některé výrobníky ledu umožňují obě konstrukční varianty, je potřeba to uvést do objednávky. Některé přístroje jsou k dispozici pouze v jedné z variant. Oba typy výrobníků lze zabudovat do skříňových sestav, je ale nutné myslet na vnější chlazení vzduchem chlazených výrobníků – ty potřebují kolem těla prostor pro proudění vzduchu.


Kostky, šupiny, tříšť?


Pro každý účel se hodí jiná forma ledu. Výrobníky ledu z naší nabídky připravují led především v kostkách, najdete ale i výrobníky ledových šupin nebo drtě.


K dalším důležitým parametrům patří například příkon – pozor, některé výrobníky ledu potřebují 400 V, jiným stačí 230 V. Pozornost věnujte i plášti přístroje, prodáváme výrobníky ledu celonerezové, ale i tělem z lakované oceli, nebo plastu.

Výrobce
Cena bez DPH
od do
Materiál
Délka
od do
Šířka
od do
Výška
od do
Objem zasobníku
od do
Příkon
od do
Výkon
od do
Váha kostky ledu
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.