Výrobník kloboučkové ledu 26kg/24h | NORDLINE, IM 26

IM-26


  • 18 135 Kč s DPH 14 988 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

příkon 0.21 kW
napětí: 230 V
materiál: nerezová ocel
zásobník: Ano
objem zasobníku 6 kg
typ chlazení: vzduchem
délka 540 mm
Šířka 395 mm
výška 675 mm

Výrobník kloboučkové ledu 26kg/24h | NORDLINE, IM 26 - Popis produktu

Opláštění INOX, čeřidlový systém. Hlavní vypínač a kontrolka chodu. Chlazení vzduchem. Klapka k odběru ledu, lopatka na led. Chladivo r 134a. Kapacita zásobníku 6 kg.
Instalace: pitná voda (teplota mezi +5 až +40°C). Není nutná instalace změkčovače. Tlak vody 1 až 5 barů. Odpad vody minimálně 50 mm pod výpustí výrobníku do vzdálenosti 1m, v jiném případě nutno instalovat výrobník na podstavec.

Výrobník kloboučkové ledu 26kg/24h | NORDLINE, IM 26 - Recenze zákazníků

Výrobník kloboučkové ledu 26kg/24h | NORDLINE, IM 26 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Výrobník kloboučkové ledu 26kg/24h | NORDLINE, IM 26 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.