Všechny kategorie v sekci Konvektomaty

Konvektomaty pro gastronomii

Konvektomat je nezastupitelné zařízení, které je vhodné do všech gastronomických provozoven. Lze v něm rychle péct, smažit a připravovat pokrmy a to za pomoci moderní technologie. V konvektomatech během procesu pečení dochází k rovnoměrné cirkulaci vzduchu uvnitř komory, díky čemu docílíte rovnoměrné přípravě pokrmů, požadující propečení a to bez nežádoucí ztráty vlhkosti. Konvektomaty se díky těmto funkcím řadí mezi nezastupitelná zařízení pro každou restauraci, jídelnu, hotel, ale i v dalších gastronomických provozoven.

číst dál >

Profesionální konvektomaty

Všechny zařízení a příslušenství, ale také i konvektomaty, které jsou zahrnuty v naší nabídce, se řadí mezi víceúčelové a inovativní zařízení. Námi nabízené zařízení jsou vyrobeny s moderními technologiemi a řešeními a také za použití vysoce kvalitních surovin a materiálů. Díky těmto použitým metodám během výroby, vzniká zařízení, které je vysoce odolné a lze jej používat po mnoho a mnoho let. Naše konvektomaty jsou odolné i vůči působení vnějších vlivů, mezi které lze zařadit například vodu, nebo vysokou teplotu. Ale také jsou odolné vůči mechanickému poškození, jako je poškrábání, vibracím a dalším mechanickým vlivům.

Kde nakupujete konvektomaty pro gastronomii?

Profesionální konvektomaty vhodné pro gastronomii naleznete v námi nabízené široké nabídce na našem internetovém obchodě Gastromania.cz! Naše zařízení je dostupné v různých provedeních, rozměrech, výkonosti a s různou velikostí komory, to vše z důvodu toho, abychom Vám nabídli takové zařízení, které odpovídá Vašim požadavkům a očekáváním. V naší nabídce naleznete konvektomaty, které vytváří páru za pomocí nástřiku, nebo zařízení, které k výrobě páry používá bojler, který je součástí zařízení.

Shlédněte proto naší širokou nabídku zařízení a příslušenství, nebo využijte možnosti kontaktovat naše pracovníky Gastromania.cz! Odpovíme Vám na všechny Vaše dotazy, nebo poradíme Vám s Vašimi pochybnosti.