Plynové konvektomaty

V naší široké nabídce internetového obchodu Gastromania.cz naleznete také profesionální plynové konvektomaty, které jsou vhodné do všech gastronomických zařízení. Zařízení se používá například v restauracích, barech, jídelnách, barech, firmy nabízející catering, hotelech, pekárnách, kavárnách, cukrárnách, nebo i v masném průmyslu.

číst dál >

Plynové konvektomaty

Námi nabízené modely plynových konvektomatů jsou vybaveny širokou nabídku funkcí, které značně usnadňují každodenní práci kuchařům i pomocnému personálu. Umožňují například tepelnou úpravu pokrmů a to jejich přípravu na páře, pečení s použitím horkého vzduchu. Plynové konvektomaty jsou neobvykle funkční a víceúčelové, proto je můžeme spatřit v každé profesionální kuchyni.

Profesionální plynové konvektomaty

V naší nabídce na Gastromania.pl naleznete nejen profesionální plynové konvektomaty, ale také i další inovativní zařízení a příslušenství vhodné pro gastronomii. Námi nabízené zařízení je vyrobeno z vysoce kvalitních surovin a materiálů, díky čemu jsou vysoce kvalitní a lze je používat po mnoho let. Shlédněte tedy naší širokou nabídku zařízení. Jestli máte jakékoliv dotazy, nejasnosti kontaktujte naše pracovníky.