Stůl ke kávovaru je nepostradatelné barové vybavení, kavárny, cukrárny, restaurace nebo jiného stravovacího zařízení s kávovarem. V naší nabídce najdete profesionální podstavce pod profesionální kávovary vyrobené z nerezové oceli, která je odolným materiálem a snadno se udržuje v čistotě. Zároveň je tento nábytek vybaven dalšími funkcemi, jako je výklopná zásuvka s brzdou a nerezovým odklepávacím válcem, skříňka na filtr změkčovače vody, zásuvka na nádobí nebo otvor v desce pro připojení kávovaru.

Prohlédněte si naše stoly a podstavce pod kávovary!

číst dál >

Stůl pro kávovar - na co se zaměřit?

  • Velikost a tvar - stolek by měl mít správnou velikost, aby se na něj vešel kávovar a další kávové příslušenství, jako jsou šálky, napěňovač mléka nebo nápojové konvice. Vyberte si stolek, který odpovídá velikosti kávovaru a prostoru, který je v provozovně k dispozici.
  • Materiál - konferenční stolek by měl být vyroben z materiálu, který se snadno čistí, je trvanlivý a odolný vůči vlhkosti, teplu a skvrnám. Nejoblíbenější možností je nerezová ocel.
  • Stabilita - ujistěte se, že stolek je stabilní a pevný, aby bylo zajištěno bezpečné a pohodlné používání kávovaru. Je důležité, aby unesl hmotnost kávovaru a případných doplňků, aniž by se nakláněl nebo kýval.

Podstavec pod kávovar - alternativa pro menší provozovny

Pro menší gastronomická zařízení, která si nemohou dovolit umístit veškeré barové vybavení v plné podobě, se dobře hodí univerzální podstavce pod kávovary v kompatibilních velikostech. Tento výrobek umožňuje vytvořit oddělený prostor pro přípravu kávy, aniž by zabíral mnoho místa. Lze jej totiž umístit na již instalované stolní desky. Takové barové zařízení zlepší komfort práce v malém prostoru a umožní baristům uspořádat pohodlné místo pro jejich každodenní práci.